Hotel Praha 6 Diplomat

Hotel Diplomat se nachází v klidné části Prahy 6 na stanici metra Dejvická ve vzdáleností pouze 10 minut na letiště a v blízkosti centra města. Hotel Diplomat se vyznačuje především kvalitními hotelovými službami a profesionálním personálem.

Ubytování
Hotel nabízí 398 standardních i superior pokojů a apartmá na 9 podlažích. Samozřejmost je připojení pokojů na vysokorychlostní internet. Čtyřhvězdičkový hotel diplomat má 127 standardních pokojů, 257 superior pokojů, 12 luxusních apartmánů. Každý pokoj je vybavený klimatizací, Sat TV, Pay TV, minibarem a telefonem s přímou volbou.

V pokojích nechybí ani trezor, fén, mezinárodní zásuvky na 220V a 110V, přípojka na internet, žehlička na kalhoty, hlasová pošta a zařízením k přípravě kávy nebo čaje. Krásný pohled na Pražský hrad nabízí luxusní apartmá Diplomat. Hotel Diplomat má k dispozici rovněž pokoj pro handicapované hosty, kuřácké a nekuřácké pokoje.

Restaurace
České a mezinárodní speciality jsou nabízeny v restauraci a baru hotelu Diplomat. Restaurace Loreta -určená pro snídaňové bufety, obědy, večeře a pro soukromé akce s kapacitou až 300 osob. Café Klimt je ideálním místem, kde si můžete dopřát lahodnou kávu s lahodným dezertem v každou denní dobu. Restaurant Katsura- v této japonské restauraci můžete ochutnat jedno z nejlepších sushi v Praze a nespočetné množství jiných japonských specialit.

Konference
Výborná poloha, vysoký standard a moderní prostředí hotelu Diplomat jsou ideálním místem pro konference a zasedání. Konferenční centrum je tvořeno 22 zasedacímí místnosti o kapacitě až 1 050 osob a ploše 1 600 m2. Výstavní areál se rozprostírá na ploše zhruba 2 000 m2.V konferenčních místnostech je kapacita až ž 400 účastníků. Nejmodernější audiovizuální a multimediální technologie,vysokorychlostní internet,nejmodernější technické vybavením elektronickou monitorovou navigací a zařízeními pro simultánní tlumočení a spousty dalších vymožeností je ideální místo pro organizaci vetetrhů či konferencí.

Okolí
Navzdory velmi dobré poloze hotelu Diplomat je centrum Prahy a s ní všechny památky dostupné ve vzdálenosti metrem jen několika minut. Některé historické stavby jsou v dostupné pěší vzdálenosti. Za zmínku stojí Pražský hrad ve vzdálenosti asi 1.5 km, který je velmi významnou pamětohodností v Praze. Za návštěvu také stojí prohlídka chrámu svatého Víta, Starého královského paláce a baziliky svatého Jiří. Praha je historická, krásná, ale i městem pro mladé aktivní návštěvníky či starší generaci.

Hotel Praha 6 Diplomat - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 6 Diplomat - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 6 Diplomat -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 6 Diplomat -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 6 Diplomat - disponuje kavárnouHotel Praha 6 Diplomat - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 6 Diplomat - disponuje restauracíHotel Praha 6 Diplomat - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 6 Diplomat - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 6 Diplomat - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 6 Diplomat - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 6 Diplomat - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 6 Diplomat - krytý bazén v hotelu.Hotel Praha 6 Diplomat - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 6 Diplomat - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 6 Diplomat - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 6 Diplomat - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 6 Diplomat - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Diplomat, Evropská 15
Praha 6 16041 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Praha-Diplomat@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Diplomat ubytování Praha 6 Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: